wait please
شکیبا باشید
88504046
تلفن تماس
En
خانهmap dividerدرباره آرسین سلامت ایرانیان
درباره آرسین سلامت ایرانیان
درباره آرسین سلامت ایرانیان

هدف از تأسیس شرکت آرسین سلامت ایرانیان کمک به توسعه صنعت تجهیزات پزشکی از طریق واردات محصولات با کیفیت بالا، توزیع و فروش محصولات پزشکی و رفع نیاز بیمارستان‌ها به برخی محصولات خاص بیمارستانی است.

این شرکت توانسته با بهره‌گیری از توان، تجربه و تخصص مدیران و کارکنان شرکت، روند رو به رشد خود را آغاز کرده و با تکیه بر مواردی مانند واردات محصولات با کیفیت بالا، برنامه‌ریزی دقیق در تأمین کالا در شرایط تحریم، استفاده از نظرات مشتریان، تعهد به فعالان صنعت تجهیزات پزشکی، ارائه خدمات و پشتیبانی فنی، علمی و آموزشی به مشتریان و استمرار در نوآوری و توسعه محصولات جدید، در حال تلاش جهت دستیابی به جایگاهی مطمئن در صنعت تجهیزات پزشکی و بیمارستانی است.

دستیابی به یک جایگاه مطمئن بیش از هر چیز، مرهون توجه به جایگاه مشتری در نظر مدیران شرکت و ارتباط مناسب جهت استفاده از نظرات آن‌ها است. لذا شرکت تمام توان خود را در جهت جلب حداکثر رضایت مشتریان به کار می‌برد. در ضمن هم اکنون شرکت سعی دارد جهت حمایت از تولید داخل، اقدام به بررسی و تولید بعضی از محصولات پزشکی نماید.

 

شرکت آرسین سلامت ایرانیان، بیش از دو دهه است که در حوزه واردات محصولات پزشکی فعالیت می‌کند. در طول این سال‌ها، افتخار همکاری با برترین برندهای دنیا را در حوزه قلب و عروق، لاپاراسکوپی، اورولوژی و اندو اورولوژی و محصولات مصرفی پزشکی و جراحی داشته‌ایم. امید است که بتوانیم نقش مؤثری در سلامت هموطنان عزیز داشته باشیم.

سایر شرکت های گروه
© تمامی حقوق برای شرکت آرسین سلامت ایرانیان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
شکیبا باشید ...